Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum – Açık Parfüm Kodları

Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum, Jean Paul Gaultier tarafından üretilen bir kadın parfümüdür. Bu parfüm, kalp notalarında çiçekler ve bergamot kullanarak, ferah ve hafif bir koku oluşturur. Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum parfümü, kadınların her ortamda kullanabilecekleri bir parfümdür.

Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum parfümünün ambalajı, markanın özgün tarzını yansıtır. Parfümün kapağı, siyah renkte ve metalik bir dokuya sahiptir. Ayrıca, Jean Paul Gaultier logosu da kapağın üzerinde yer alır. Parfümün flakonu ise beyaz renktedir ve düzgün bir şekildedir. Bu flakonun içeriği, parfümün karakterini yansıtan bir mavi renge sahiptir.

Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum parfümünün notaları, markanın özgün tarzını yansıtır. Bu parfümün en üst notalarında bergamot, limon ve mandalina bulunur. Bu notalar, parfümün hafif ve ferah bir havayı verir. Orta notalarda ise papatya, orkideler ve bergamot bulunur. Bu notalar, parfümün ferah ve hafif bir koku oluşturur. Alt notalarda ise ambra, vanilya ve misk bulunur. Bu notalar, parfümün kalıcı bir koku verir ve bu koku kadınların cazibesini artırır.

Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum parfümünün kokusu, kadınların her ortamda kullanabilecekleri bir kokudur. Bu parfümün hafif ve ferah bir havası vardır ve aynı zamanda kalıcı bir kokusu da bulunur. Bu parfüm, kadınların cazibesini ortaya çıkarmak için ideal bir seçimdir.

Jean Paul Gaultier Classique Essence De ParfumPin
Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum

Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Açık Parfüm Kodları

Sınırların da ötesinde bir seçenek olan Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum, şıklığına ve dekorasyonuna önem veren hanımların en birincil seçeneği niteliği taşıyor. Böylesine nadide bir kadın parfüm modeline sahip olmak, siz güzel hanımları hep birkaç adım öteye taşıyacaktır. Sınırları zorlamak, kokunuzla hafızalarda yer etmek ve unutulmaz bir kişiliğe sahip olmak istemez misiniz. Tüm bunlar, sahip olacağınız tek bir koku ile elbette ki mümkündür. Ve bu mümkünat ise Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum seçeneği ile en harika şekilde sağlanabilir. Henüz parfüm şişesini bile ilk gördüğünüz andan itibaren bu modele hayran kalacak ve onun daimi kullanıcısı olmak isteyeceksiniz. Dünyanın en güzel kadın kokuları arasında yer alan Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum, eminiz ki size de çok yakışacak.

 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum DP Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum MAD Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum David Walker Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Bargello Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Eyfel Parfüm Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Yutu Parfüm Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Loris Parfüm Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Sansiro Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Raphella Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Yu’tu Parfüm Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Alberto sego Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Royal Platinum Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Adens Parfüm Kodu
 • Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum Romeron Parfüm Kodu

Jean Paul Gaultier Classique nasıl bir koku?

Bu notalar, parfümün hafif ve ferah bir havayı verir. Orta notalarda ise papatya, orkideler ve bergamot bulunur. Bu notalar, parfümün ferah ve hafif bir koku oluşturur. Alt notalarda ise ambra, vanilya ve misk bulunur. Bu notalar, parfümün kalıcı bir koku verir ve bu koku kadınların cazibesini artırır.

Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum uygun fiyata almak için tıklayınız.

Ayrıca https://acikparfumlistesi.com/jean-paul-gaultier-ma-dame-eau-de-parfum-acik-parfum-kodlari/ içeriğimize de göz atmanızı isteriz..

“Jean Paul Gaultier Classique Essence De Parfum – Açık Parfüm Kodları” üzerine bir yorum

Yorum yapın