Avon Wish of Love Bayan Parfüm 50 ML

Avon Wish of Love parfümü, Avon tarafından üretilen bir kadınlar için tasarlanmış bir parfümdür. Parfüm, hoş, tatlı ve romantik bir kokuya sahiptir. Üst notalar arasında bergamot, portakal ve limon bulunur. Orta notalar arasında yasemin, gül ve iris bulunur. Alt notalar arasında santal ağacı, vanilya ve amber bulunur. Bu parfüm günlük kullanım için uygun olarak tasarlanmıştır ve kalıcılık olarak orta düzeyde kalmaktadır.

Avon Wish of Love Üst Notası

Avon Wish of Love parfümünün üst notaları arasında bergamot, portakal ve limon bulunmaktadır. Üst notalar, parfümün ilk algılandığı zamanların kokusudur ve genellikle 15-30 dakika arasında kalıcılık gösterir. Bu notalar parfümün ilk kokusunu oluşturur ve orta ve alt notaların ortaya çıkmasını bekler. Üst notalar parfümün hava almasına ve parfümün kokusunun yayılmasına neden olur.

Avon Wish of Love Orta Notası

Wish of Love parfümünün orta notaları arasında yasemin, gül ve iris bulunur. Orta notalar, üst notaların kaybolmasından sonra ortaya çıkan kokulardır. Bu notalar genellikle 30 dakika ile 2 saat arasında kalıcılık gösterir. Orta notalar parfümün kalıcılık döneminde, parfümün kokusunun en belirgin olarak algılandığı zamanlardır. Bu notalar parfümün ana kokusunu oluşturur ve parfümün kokusunu daha derinlemesine ve kalıcı hale getirir.

Avon Wish of LovePin
Avon Wish of Love

Avon Wish of Love Alt Notası

Wish of Love parfümünün alt notaları arasında santal ağacı, ambra ve vanilya bulunur. Alt notalar, orta notaların kaybolmasından sonra ortaya çıkan kokulardır. Bu notalar genellikle 2 saat ile 8 saat arasında kalıcılık gösterir. Alt notalar parfümün kokusunun en az algılandığı zamanlardır. Bu notalar parfümün kokusunun en sürekli olarak algılandığı zamanlardır. Alt notalar parfümün kokusunu saatler boyunca kalıcı hale getirirler. Mad Parfüm Kodları içeriğimizden bu parfümün açık parfüm kodunu öğrenebilirsiniz.

Wish of Love Kullanıcı Yorumları

YouTube video
Yorum yapın